Kendimize yapabileceğimiz en büyük iyilik: spor ve dans derslerimiz sayesinde bedenimizi harekete geçiriyoruz, sağlıklı ve kontrollü beslenme ile her zaman enerjimizi yüksek tutuyoruz!

Diyetisyenimiz Dyt. Deniz Zünbülcan Ege Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nden mezun olmuş. Kendi geliştirdiği ' Renkli, Eğlenceli, Bilimsel, Orijinal, Rahat, Nitelikli' Diyet kavramlarını birleştirdiği REBORN DİYET sistemi ile danışanlarına ve Power House'da öğrencilerimize hizmet vermektedir.

DİYETİSYEN DENİZ ZÜNBÜLCAN

İzmir'de doğdum. Ege Üniversitesi'nden mezun oldum. Üniversite yıllarında İstanbul Fatih Medical Park Hastanesi, Manisa Moris Şinasi Uluslararası Çocuk Hastanesi başta olmak üzere İzmir ve İstanbul'da birçok özel hastane, özel merkez ve devlet hastanesinde stajlarımı tamamladım.

Aynı zamanda doğru beslenme ve sağlıklı yaşamanın ancak bilimsel bilgilerle olabileceğine inandığım için ve doğru bilgilerin ışığının herkesin yaşamına dokunarak daha kaliteli bir yaşama atılan adımlara katkıda bulunabilmek istediğim için öğrencilik hayatım boyunca Sporcu Diyetisyenliği Kursu, Kardiyoloji Diyetisyenliği Kursu, Karbonhidrat Sayımı Kursu, Bariatrik Cerrahi Diyetisyenliği Kursu, Geleneksel-Tamamlayıcı Alternatif Tıp Uygulamaları Ve Hukuk Sempozyumu, Yeme Bozukluğu Diyetisyenliği Kursu, Hastalıklarda Diyet Tedavisinin Klinik Uygulamalara Yansıması Sempozyumu-II, Gündemimiz Beslenme 2015 Sempozyumu, İncir Ve Sağlık Sempozyumu, Apiterapi Arı Ürünleri Ve Sağlık Sempozyumu gibi birçok organizasyon, kurs ve sempozyuma katıldım. Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı kurumlarda, düzenlenen festivallerde, organizasyonlarda çeşitli konularda eğitimler verdim.

Danışanlarıma uyguladığım programlarda, hayallerini gerçekleştirmelerinin ve istedikleri kiloda mutlulukla, doyarak yaşamanın mümkün olduğunu gösteriyorum. Uyguladığım REBORN diyet sistemi ile danışanlarımı tartı ve aynalarla barıştırmayı hedefliyorum. Bu sistem ile klasik, eski diyet bilgileri ve katı kurallarını yıkıp Rahat, Eğlenceli, Bilimsel, Orijinal, Renkli, Nitelikli bir yeni yaşam şekli sunuyorum.

Çoğu kişinin tüketmeden önce neredeyse her besinin kalori hesabını yaptığı ve kendini diyet stresi altına soktuğu bu günlerde önemli olanın kalori değil doğru besinlerin, doğru zamanlarda yeterli ve dengeli şekilde tüketilmesinin olduğuna inanıyorum. Bu nedenle her zaman doğrunun neden doğru, yanlışın neden yanlış olduğunu danışanlarıma göstererek bu yönde hangi ülkede, hangi ortamda olurlarsa olsunlar rahatlıkla uygulayabilecekleri eğitici ve kalıcı bir program uyguluyorum.

Sizi de Power House'da sağlıklı beslenme ve diyet programınız hakkında görüşmeye, tanışmaya bekliyorum!