PILOXING

Zarif hareketlerle güçlü yumruklar buluşuyor!

Pilates - Box – Dans

Bir araya geldiğinde zarif, estetik, güçlü ve dans ile karışık, oldukça yüksek tempolu bir ders çıkıyor! Piloxing Eğitmen Eğitimi sertifikalı Master Trainer Sasha Yufereva’nın da enerjisi ile birleştiğinde hem çok eğlenceli hem de aktif spor deneyimi yaşayabilirsiniz.
Saatte ortalama 1200 kalori harcayabileceğiniz, kardiyovasküler yeteneklerinizi güçlendirecek bir ders olmasının yanı sıra, kalori yakma ve kilo verme için de oldukça etkili…

NEDİR? PILOXING SSP, Piloxing’i uluslararası başarıya taşıyan orijinal füzyon formatıdır. Spor endüstrisinin en güçlü ve zamansız disiplinlerinden pilates ve box özel eşsiz karışımı. Piloxing SSP üçüncü element olarak dansı yüksek tempolu setlerden oluşan bu antremana ekliyor. Bu dinamik program, kan basıncını arttırmaya yönelik olarak temelde pilatesten esinlendiği heykelsi ve esnek hareketler ile sizi harekete geçirecek dans hareketlerinin box ile kombinasyonu ve bunların tekrarı etrafında dönüyor. Terlerken daha önce hiç bu kadar eğlendiniz mi?

NEDEN? Pilatesin faydalarına bayılacaksınız: uzun ve daha ince kaslar, gelişmiş esneklik ve kuvvet, daha iyi vücut kontrolü ve koordinasyonu ile tüm vücudunuzda dayanıklılığın artması.Boxun faydalarına bayılacaksınız: biçimli kollar, yeniden tanımlanmış sırt ve zihinsel güçlenme. Ayrıca kalori yakarken kim müziğin ritmine uyarak başkaları ile birlikte kalori yakmayı ve kendini mutlu etmeyi sevmez ki? İşte bu en çok tercih edilen üç dersi TEK derste topladık. İşte bunların tamamı PILOXING SSP faydaları. İşte bu herkesi kırıp geçiren dersin ne olduğunu görmeye gel. Şimdi senin antremanını sevme zamanın!