Sık Sorulan Sorular

Power House şirketi ne zaman hangi fikirle kuruldu?

2021 de grubun dijital mecralarda yaptığı işlerin niteliğini arttırmak, yeni teknolojiler ve iş modellerini sisteme katarak global çapta bir marka olmak vizyonu ile bir dijital teknoloji ekosistemi oluşturma fikri ile ortaya çıktı ve 2022 yılının ilk yarısında hayata geçirilerek ilk girişim yatırımlarını yapmaya başladı. Fikir aşamasından başlayarak girişimcilerin desteklenerek iş fikirlerinin hayata geçirilmesi, bulunduğumuz dikeyde faaliyet gösteren girişimlerin çatımız altında geliştirilip desteklenmesi, hızlandırılması ve global ölçeğe ulaşması hedefiyle oluşturulan bu çatı altında çeşitli etkinlik ve programlar planlanmaktadır.

Power House neyi amaçlar?

Power House, sektörde insan gücü ile yapılan operasyonların kısıtlarını, geliştirilen yazılımlar çerçevesinde ortadan kaldırıp daha fazla üretebilmeyi, hızlı olmayı ve daha geniş bir yelpazede hizmete sunmayı amaçlar.

Bununla birlikte bir proje veya ürünü kendi bünyesinde değerlendirebileceği gibi çalıştığı iştirakleri ve paydaşları ile konumlandırarak performans hacmini arttırarak işin büyümesine ve gelişmesine destek olmak ister.

Power House neler vaad eder?

Power House, yatırım yapmaya karar verdiği şirket ya da ürün için kendi know-how ını entegre ederek potansiyel bir hacim oluşturma konusunda oldukça iddialıdır.

Hali hazırda satın aldığı ya da 3.party şirketlere yaptırdığı işleri yatırım yaptığı ürünü zerinden çalışmayı sağlayarak ürünün gelişmesine fayda sağlar.

Yatırım yapılan şirketlere Power House’un katıldığı etkinliklerde yer verilir ve şirketin görünür olması sağlanır.

Yatırımı şahsınıza aldıysanız ve projenizi ürüne çevirmek ya da geliştirmek istiyorsanız size çalışma ortamı ve teknik imkanlar sağlayarak konforlu bir süreç geçirmenize destek olur.

Sunduğunu çözüm ve hizmetlerin kullanıcılar için önemi nedir?

Eğer yatırım yaptığımız bir şirket söz konusu ise bilgi birikimimizi ve pazarlama gücümüzü kullanarak iki yönlü bir fayda imkanı sunuyoruz. Ancak bir kişiye yatırım yapıyorsak bu durumda kişinin geliştirdiği ürünü ya da geliştirmeyi amaçladığı projesini sunduğumuz imkanlar çerçevesinde (ofis, ekipman vs) sonuçlandırmasına ve kullanıma açılmasına destek oluyoruz.

Power House kimlerle çalışır?
  • Kendi geliştirdiği ürününe yatırım arayan şirketlerle
  • Projelerini geliştirmek ve ürün oluşturmak isteyen şirket sahipleri ile
  • Projelerini hayata geçirmek için imkan arayan yazılımcılar ile

 

İlgilendiği teknolojiler nelerdir?
  • Yapay Zeka Dublaj (AI Dubbing)
  • Yapay Zeka Altyazı (AI Subtitle)
  • SahneYakalama (Scence Capture)
  • SentetikDublaj (Synthetic Anonymization)
Power House'u diğer markalardan ayıran özellik nedir?

Video yayıncılığı konusunda teknolojik firmalara yatırım yapan tek firmayız.

Power House'a nasıl başvurabilirim?
Power House Yatırım Talep Formu formumuzu doldurarak işe başlayabilirsiniz.

Siz Sorun